KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6801828
nr 680 1828
Osignerad, Kvinnoporträtt, 64x80
Kondition: oramad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2011
kl 18:40:01
200 kr
300 kr
300 kr
750 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
850 kr
7
850 kr